Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy KRS 03 KRS 04 KRS 05  KRS 06 KRS 07   

Get Adobe Flash player

 

Laureaci IX Edycji Konkursu Samorządowiec-Spółdzielca

 

Jerzy Błochowiak - BS w Pabianicach
Władysław Ryszard Borowski - wójt gminy Koneck
Dariusz Bralski - radny Miasta Ostrołęka
Bogusław Cichy - MSM „Energetyka”
Władysław Daszykowski - przewodniczący Rady Gminy Lubenia
Stanisław Derehajło - wójt gminy Boćki
Krzysztof Fedorczyk - starosta węgrowski
Józef Garbacz  - BS w Leśnicy
Leopold Grabowski - Krakowski Bank Spółdzielczy
Józef Grochowski - wójt gminy Kulesze Kościelne
Jan Grzesiek - BS w Jarocinie
Wojciech Horbot  - radny miasta Mszczonów
Hanna Idźkowska - MSM „Energetyka”
Bernard Jasiński  - burmistrz Kobylina 
Krzysztof Jóźwiak - BS w Koninie
Tadeusz Juraszek - BS w Węgierskiej Górce
Edmund Kaczmarek - starosta powiatu jędrzejowskiego
Krzysztof Kochański - BS w Gliwicach
Andrzej Kocój  -  BS w Stalowej Woli
Elżbieta Krasowska-Jaworska - Warmiński BS w Jonkowie
Lech Królikowski - przewodniczący Rady Dzielnicy Ursynów
Jacek Kudzior - dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Bytomiu
Zygmunt Kustra - burmistrz Błażowej
Artur Ławniczak - burmistrz Gminy i Miasta Szadek
Krystyna Łybacka - poseł na Sejm RP
Jacek Majchrowski - prezydent Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa
Zygmunt Majchrzak - radny Rady Miejskiej w Swarzędzu
Rafał Marciniak - BS w Piotrkowie Kujawskim
Wiesław Maszewski - starosta Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego
Teresa Mazurek - wójt gminy Świdnica
Stanisław Muzyka - BS w Niemcach
Jerzy Nizioł - wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Zamościu
Jerzy Nogowczyk - starosta cieszyński
Piotr Oślizło - wójt gminy Gorzyce
Grażyna Pietrak - przewodnicząca Rady Gminy Skórzec
Grzegorz Poniatowski - BS w Koźminku
Maria Rosołowska - MSM „Energetyka”
Zbigniew Roszkowski - wójt gminy Chmielno
Maciej Różycki - MSM „Energetyka”
Roman Szewczyk - starosta powiatu koszalińskiego
Krystyna Śmigielska - MSM „Energetyka
Jan Tygielski - BS w Malanowie
Helena Wasilewska - BS w Białej Podlaskiej
Edward Waśko - radny Rady Gminy Korczyna
Zbigniew Wojas - wójt gminy Gdów
Stanisław Wójcik - zastępca dyrektora Kancelarii Sejmiku Województwa Mazowieckiego
Andrzej Wyrzykowski - wójt gminy Przodkowo
Zenona Zalewska - BS w Zambrowie
Marian Zalewski - wójt gminy Szczurowa
Teresa Zielińska - MSM „Energetyka
Zygmunt Zubek - BS w Namysłowie
Tomasz Żak - burmistrz Andrychowa